Predlozi: Revanši kvalifikacija za Ligu šampiona doneće golove

Kvalifikacije za Ligu šampiona       1. kolo (revanši)

Utorak 17.00 Škendija (1:0) Nome Kalju

Golom iskusnog Ibraimija iz penala, Škendija je pobedila kao gost i sada je na korak od prolaska u narednu rundu. Trener Osmani je dugo u klubu i iza sebe ima mnogo internacionalnih mečeva. Ne sumnjamo da će pripremiti ekipu kao da je rezultat 0:0 kako se ne bi opustili. Nome nije dobar i efikasan kao poslednjih godina. Kleca u domaćoj ligi i nalazi se pred eliminacijom. Predlog: 1X&2, I1+&II1+

Utorak 19.30 Saburtalo (3:0) Šerif

Sjajno je šampion Gruzije, koji u toj zemlji ima najbolju omladinsku školu, odigrao u Moldaviji. Sa velikih i značajnih 3:0 savladao je Šerif, od koga je ostalo samo ime. Iako nema pomoć stranih fudbalera, Saburtalo je uigrana i kvalitetna ekipa koja je to dokazala u prvoj utakmici. Na Šerifu je da se što dostojnije predstavi u Gruziji gde će domaći tim sigurno juriti još jednu pobedu. Predlog: I1-3&II1-3, D2+

Utorak 20.00 HB Toršavn (0:3) HJK Helsinki

Farani imaju tri gola minusa i sigurno ne računaju na senzaciju, ali žele da bar jednom zatresu mrežu HJK. Finci se polako okreću mečevima, nadamo se, protiv Crvene zvezde, pa im ovaj revanš dođe kao kvalitetniji trening. Moguće da će trener Koskela odmarati neke od aduta koji su mu potrebniji za naredna iskušenja. Za ovaj susret suspendovan je štoper Obilor. Predlog: I1+&II2+, 2&GG

Utorak 20.00 Valeta (2:2) Didelanž

Maltežani zaslužuju sve pohvale. Posle 45 minuta gubili su 0:2 u Luksemburgu, ali su u nastavku uspeli da izjednače i na kraju susret završe sa 10 igrača zbog isključenja Muskata. Ipak, nisu obavili sav posao. Didelanž je poslednjih godina priredio nekoliko velikih iznenađenja eliminacijama Legije, Kluža i svakako ima svoju računicu na Malti. Predlog: GG, 2-4

Utorak 20.45 Crvena zvezda (0:0) Suduva

Nije Zvezda materijalizovala kvalitet u Litvaniji, ali u revanšu može i mora da popravi utisak. „Legija stranaca” sa Balkana u dresu Suduve pokazala je da zna da igra, ali u grotlu „Rajko Mitić” stadiona ne bi trebalo da se postavi pitanje konačnog ishoda, naročito ako se uzme u obzir pomoć navijača. Gosti su u maloj prednosti jer im je sezona u punom jeku. Predlog: 1-1&3+, DI1+&II1+