Predlozi: Englezi pune mrežu Mađara od starta. Izrael se ne šali sa Moldavcima

Kvalifikacije za Svetsko prvenstvo

Utorak

20.45 Engleska – Mađarska

Gordi Albion je remizirao samo u Poljskoj , a namerava da na svom terenu nastavi pobedama. Mađari su sigurno u šoku posle poraza od Albanije, koja je njihove šanse da budu drugi svela na minimum. Sa Englezima može da se igra jer se brzo i lako zadovoljavaju vođstvom i onda čuvaju rezultat. Tako je bilo i u prvom poluvremenu kada su igrali u Mađarskoj, a onda je u drugom poluvremenu usledio slom Rosijeve selekcije. Predlog:  1-1&2+, 1&I<II

20.45 Izrael – Moldavija

Izrael i Škotska ponovo su odigrali izuzetno zanimljiv meč, ali su Zahavi i drugovi izvukli deblji kraj (2:3). Pošto su pre toga izgubili od Danske, sada su u situaciji da moraju da pobede. Neće im biti teško jer Moldavija služi za popravljanje gol-razlike i ne treba je izjednačavati sa Šerifom u kome igraju isključivo stranci. Dakle, ne postavlja se pitanje pobednika.  Predlog: 1-1&3+, 1&I1+&II1+

(Piše: Miloš Topalović; Foto: Beta/AP)