SEA: Juventus ubedljiv, ali SMS zabrinuo Srbiju. Sari morao da ga izvede zbog udarca

Fudbaleri Juventusa savladali su Lacio sa 3:0 (1:0) u 15. kolu Serije A.

Ono što je zabrinulo sve navijače iz Srbije jeste udarac koji je Sergej Milinković Savić dobio od Lokatelija.

Srpski fudbaler se vratio u igru, ali je par minuta kasnije izveden, Sari ništa nije hteo da rizikuje.

Posle poprlično izjednačenog prvog dela i sa malim brojem prilika promena rezultata stigla je u samom finišu kada je mrežu zatresao Ken.

Napadač Juventusa je odlično iskoristio dubinski pas Rabioa te kiks golmana Lacija koji je bespotrebno istrčao sa gola za vodstvo domaćina.

Na startu nastavka Ken je ponovo postigao gol, i sada mu je pomogao Provedel koji je jedan šut Kostića odbio pravo na nogu italijanskog napadača.

Ostatak utakmice je bio rutinsko odrađivanje posla za Bjankonere koji su u poslednjim minutima postigli još jedan gol.

Za konačnih 3:0 pogodio je Milik na asistenciju Kjeze te proboj Juventusa na visoko treće mesto iza Napolija i Milana. Staroj dami je ovo bila šesta uzastopna pobeda u Seriji A, te možda pauza zbog Svetskog prvenstva za Bjankonere dolazi u pogrešno vreme s obzirom na formu.