SEA: Jović u 90. zaustavio Inter, ali se onda pojavio Mktarijan!

Srpska Fiorentina dočekala je Inter u 11. kolu italijaske Serije A i ova dva tima priredila su nam spektakl na Artemiju Frankiju. Trijumf je odnela ekipa iz Milana i to tako što je do pobedonosnog pogotka došla u petom minutu nadoknade za krajnjih 4:3 (2:1).

Prethodno je za 3:3 u 90. minutu fenomenalan gol postigao srpski reprezentativac Luka Jović. Ali, nije vredelo...

Strelci za Inter redom bili su Nikolo Barela u drugom i Lautaro Martines u 15. i 73. i Henrik Mhitarijan u petom minutu sudijske nadoknade vremena.

Golove za Fiorentinu postigli su Artur Kabral iz penala u 33, Džonatan Ikone u 60. i srpski reprezentativac Luka Jović u 90. minutu.

Inter je zabeležio sedmu pobedu u prvenstvu i sa 21 bodom se nalazi na sedmom mestu na tabale. Fiorentina je na 13. poziciji sa 10 poena.

Serija A, 11. kolo

Juventus - Empoli 4:0 (1:0)
(Kin 8, Mekeni 55, Rabio 82, 94)

Salernitana - Specija 1:0 (0:0)
(Mazoki 48)

Milan - Monca 4:1 (2:0)
(Dijas 16, 41, Origi 65, Leao 84 – Ranokija 70)

Fiorentina - Inter 3:4 (1:2)
(Kabral 33penal, Ikone 60, Jović 90 – Barela 2, Martines 15, 72, Mhitarijan 90+5)