SEA: Šta ima novo u Italiji? Ništa, Vlahović opet pogodio u pobedi Fiorentine!

Dušan Vlahović nastavlja da rešeta i puni novinarske stupce italijanskih, srpskih, ali i evropskih i svetskih medija. Postigao je novi gol u pobedi Fiorentine na gostovanju Bolonji rezultatom 3:2 (1:1).

Tim iz Firence je poveo golom Jusufa Maleha u 33. minutu, da bi devet minuta kasnije izjednačenje domaćem timu doneo Musa Barou.

Kristijano Biragi je u 51. minutu ponovo doveo gostujući tim u vođstvo, a srpski napadač Dušan Vlahović je sa penala u 67. minutu povećao rezultat.

Bolonja, koju sa klupe vodi srpski trener Siniša Mihajlović, do kraja je uspela samo da smanji rezultat golom Erona Hikija u 83. minutu.

Vlahović i Nikola Milenković odigrali su ceo meč za Fiorentinu, dok je Aleksa Terzić u igru ušao u 84. minutu. Fiorentina je sada peta sa 27 bodova, dok je Bolonja osma sa tri boda manje.