Lukaku u 119. minutu za „derbi dela Madonina” u četvrtfinalu Kupa Italije

Fudbaleri Intera plasirali su se u četvrtfinale Kupa Italije, pošto su u gostima posle produžetaka pobedili Fiorentinu sa 2:1.

Inter je poveo golom Artura Vidala u 40. minutu sa penala. Međutim, izjednačenje timu iz Firence doneo je Kristijan Kuame u 57. minutu i tim rezultatom završeno je regularnih 90 minuta igre.

Pobedu ekipi Antonija Kontea i plasman u četvrtfinale doneo je Romelu Lukaku u 119. minutu, dakle, tik pred jedanaesterce i na taj način spasio svoje navijače, saigrače i upravu još jedne bespotrebne drame.

Inter će u četvrtfinalu Kupa Italije igrati protiv gradskog rivala Milana, koji je u utorak uveče slavio nad Torinom posle boljeg izvođenja jedanaesteraca rezultatom 5:4 (bilo je 0:0 posle 120 minuta igre).

(Foto: MN Press)