PL: Ten Hagov Junajted je proradio, pao je i Lester

Nakon katastrofalnog početka i dva poraza svi su otpisali Mančester junajted, ali su potom usledila tri vezana trijumfa u Premije ligi i sada se peva neka druga pesma na Old trafordu. Crveni đavoli su na King Pauer stadionu savladali Lester rezultatom 1:0 (1:0).

Još jednom je strelac i junak bio Džejdon Sančo u 23. minuta tako što je obišao golmana i sproveo loptu u praznu mrežu.

Junajted je u nastavku kontrolisao meč i poništio efekat Džejmija Vardija, ali je i pored toga Lester imao prilike u samoj završnici.

Pored pokušaja Džejmsa Medisona iz slobodnog udarca nešto ranije, u 94. minutu je Patson Daka imao priliku za izjednačenje, ali je šutirao preko gola.

Junajted je skočio na 5. mesto sa devet osvojenih bodova, a lisice ostaju na poslednjem mestu samo sa jednim bodom.