PL: Veliki preokret Junajteda, Murinjo ispustio pobedu protiv bivšeg kluba

Jako dobar meč gledali smo u Londonu, Totenhem je dočekao Mančester junajted. Žoze Murinjo je, i pored prednosti iz prvog poluvremena, morao da položi koplja protiv bivšeg kluba, što ga je, sigurno, mnogo bolelo. Konačan rezultat bio je 1:3 (1:0) u utakmici 31. kola Premijer lige.

Junajted je do vođstva mogao da dođe u 35. minutu, kada je precizan bio Edinson Kavani, ali je gol poništen zbog faula Skota Mektomineja na početku akcije.

Do vođstva je do kraja poluvremena došao domaći tim golom Hjong-Min Sona u 40. minutu. Gosti su do pobede došli golovima Freda u 57. minutu, Kavanija u 79. i Mejsona Grinvuda u šestom minutu nadoknade vremena.

Srpski fudbaler Nemanja Matić ušao je u igru za ekipu Junajteda u 90. minutu.

Na tabeli Premijer lige Junajted je drugi sa 63 boda, dok je Totenhem sedmi sa 49 bodova.