PL: Fulam spasao VAR, ali je „vukove” u 92. minutu razgalio Traore

Fantastičnu formu iz reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović nije uspeo da prenese u dres Fulama, koji sve više tone ka ispadanju iz Premijer lige. Novu priliku za bodove Kotidžersi imali su protiv Vulverhemptona na svom Krejven kotidžu, ali su doživeli poraz, i to u nadoknadi vremena - 1:0 (0:0).

Time su „vukovi” praktično gurnuli Fulam ka Čempionšipu, ali je po svemu viđenom trebalo i ranije da povedu, u nadoknadi prvog poluvremena.

Tada je Vilijan Hoze glavom zakucao loptu u mrežu posle centaršuta Danijela Podensa, ali je posle asistencije VAR-a dosuđen ofsajd, s tim da nas ni snimak ni izvučene linije nisu uverile da je zaista bilo tako.

I u drugom poluvremenu gledali smo prilično mirnu i dosadnu utakmicu, a onda je u 92. minutu na scenu stupio junak gostujućeg tima Adama Traore.

Projurio je desnom stranom, ušao u kazneni prostor i iskosa sa desetak metara šutirao veoma snažno i precizno. Time je doneo čitav plen „vukovima”, koji su ovim trijumfom pobegli od opasne zone, dok je Fulam praktično već viđen za selidbu u niži rang.