Buđenje Parking servisa

Ekipa Parking servis BGD, koja je prošlu sezonu odigrala na fantastičan način i završila sa bronzanim medaljama oko vrata, 14. izdanje Soccer Zlatne lige u malom fudbalu počela je očajno. Međutim, nakon četiri poraza tim Miloša Ivkovića sav bes je iskalio na SO BG Elektrane - 5:0.

U derbiju kola lider GSP Beograd tukao je FK Partizan - 6:4.

Na listi strelaca sa 19 golova vodi Nemanja Lalić iz ekipe NIS.

Održavanje takmičenja ove sezone pomažu generalni sponzor Soccer kladionice (soccerbet.rs), generalni pokrovitelji Sportski savez Srbije, zlatni sponzori Lav pivo, Tehnomedia i OTB Inženjering, kao i sponzor osveženja Gala voda.

Rezultati 5. kola:

Divis nekretnine - NIS     5:6 (3:2)
/A. Pešterac, S. Krstić, N. Škorić, M. Glavonjić, autogol - N. Lalić 4, M. Spahić 2/

SO BG Elektrane - Parking servis BGD       0:5 (0:2)
/N. Nikolić 3, S. Jovanović 2/

GSP Beograd - FK Partizan            6:4 (2:1)
/P. Milovanović 2, N. Jevtić 2, M. Rebić, B. Janjić - V. Sinđić, D. Rađenović, Đ. Dragović, autogol/

SO JKP BVK - SS Gradska čistoća 3:6 (2:3)
/B. Perišić 2, T. Savić - M. Španjević 3, J. Zdravić 2, N. Vasić/

A1 Srbija - Futsal News Serbia     3:2 (0:0)
/S. Targlović, M. Balović, I. Cilibanov - I. Todorov 2/

Delhaize Serbia - Časopis Borba-Soccer   0:2 (0:0)
/I. Stevanković, Ne. Milošević/

Pink - RTV Pančevo-Dunav TV     5:1 (3:0)
/Đ. Cvejić 2, F. Tomašević, D. Opačić, N. Vujić - A. Petrović/

TABELA

1. GSP Beograd 5 5 0 0 27:8 15
2. A1 Srbija 5 4 1 0 21:13 13
3. NIS 5 4 0 1 32:21 12
4. Časopis Borba-Soccer 5 3 1 1 17:5 10
5. FK Partizan 5 3 1 1 18:15 10
6. SS Gradska čistoća 5 3 0 2 22:14 9
7. Futsal News Serbia 5 3 0 2 13:14 9
8. Divis nekretnine 5 2 0 3 13:14 6
9. Pink 5 2 0 3 18:26 6
10. RTV Pančevo-Dunav TV 5 1 0 4 16:22 3
11. Parking servis BGD 5 1 0 4 10:17 3
12. Delhaize Serbia 5 1 0 4 12:21 3
13. SO BG Elektrane 5 1 0 4 5:23 3
14. SO JKP BVK 5 0 1 4 10:21 1

(Foto: SOCCER Zlatna liga)


<

Top ponuda mečeva

Vreme Domaćin Gost
Ponedeljak
18:00
Fenerbahce
Konya
Ponedeljak
18:30
Verona
Lazio
Ponedeljak
20:45
Monza
Sampdoria
Ponedeljak
21:00
Rayo Vallecano
Almeria
Ponedeljak
22:15
Rio Ave
Sporting