SL: Spartak šokirao Partizan u Beogradu!

U zaostaloj utakmici 7. kola Superlige Srbije Partizan je napravio novi kiks na sopstvenom stadionu u Humskoj ulici.

Spartak iz Subotice je odneo pobedu iz Beograda rezultatom 1:0 (0:0) zahvaljujući golu Luke Bijelovića koji je postigao u 86. minutu.

Partizan i dalje zaostaje sedam bodova za prvoplasiranom Crvenom zvezdom, koja će kasnije tokom večeri imati priliku da pobegne na +10 ukoliko savlada Čukarički na Banovom brdu.

Spartak je stigao do 18. boda ove sezone iz isto toliko odigranih mečeva, ali je i dalje u plej-aut zoni na tabeli.

Utakmicu su obeležile dve situacije pre odlučujućeg gola. U 38. minutu je Aleksandar Lutovac pogodio stativu za domaće, a Hrstić u 48. minutu prečku za goste iz Subotice.

Partizan je u drugom delu pretio iz prekida, a najviše je to činio Svetozar Marković i to kada ga je centaršutevima gađao Bibars Natho. U dva navrata nije uspeo da savlada Filipa Manojlovića i onda je stigao hladan tuš u Humskoj za Partizan!

Igrao se 86. minut kada je Stanić dobio duel na 25 metara od protivničkog gola, a loptu je prihvatio Luka Bijelović. Namestio se na desnu nogu i poslao rezantan udarac po zemlji u bliži Popovićev ugao, za najveću pobedu Spartaka ove sezone.

Partizan – Spartak 0:1 (0:0)

Strelac: Bijelović 86;