SL: Partizanov rutinski uvod za Gent, Radnik pao u Humskoj

Partizanova idealna i poprilično rutinska uvertira za meč u četvrtak sa Gentom u okviru 3. kola grupne faze Lige konferencija. Crno-beli su slavili nad Radnikom iz Surdulice u 13. kolu Superlige. Konačan rezultat bio je 2:0 (1:0).

Na ne idealnom terenu u Humskoj, izabranici Aleksandra Stanojevića prenebregnuli su koji brežuljak na svom travnjaku i uspeli da s po jednim pogotkom u oba poluvremena savladaju današnjeg rivala.

Bio je to četvrti vezani trijumf bez primljenog gola i Partizan ponovo ima +5 u odnosu na Crvenu zvezdu, uz utakmicu viška.

Pogotke su postigli Miloš Jojić u 33. minutu i Rikardo Gomeš u 73, kada je nastavio svoju sjajnu seriju. Bio je to njegov 14. gol na 12 mečeva u Superligi ove sezone.

Sve ovo bila je uvertira za taj meč sa Gentom u okviru 3. kola grupne faze Lige konferencija, kad se u Humskoj u četvrtak od 21 čas sastaju dva tima koja su do sada ostvarila po dve pobede.

Partizan - Radnik 2:0 (1:0)