Partizan se budi u Soccer Zlatnoj ligi

Ekipa Partizan.rs, višestruki osvajač i finalista Soccer Zlatne lige, upalila je „motore” i u 12. sezoni, nakon dosta lošeg starta.

Poslednja „žrtva” crno-belih u futsal takmičenju bio je SoccerBet - 4:2. Mečevi 6. kola na programu su u petak od 16.45 sati u Posco areni.

Rezultati 5. kola:

RTV Pančevo-Dunav TV - Vodovod   4:5 (2:2)
(U. Prčulj 2, R. Makarun, S. Filipović - M. Đuričić 4, S, Maksimović)

VIP Mobile - Borba  2:7 (1:3)
(M. Najdanović, N. Mirković - M. Srdanović 6, N. Nedeljković)

JKP Parking servis - GSP Beograd    0:6 (0:3)
(M. Milošević 2, P. Milovanović 2, M. Mitrović, M. Rebić)

Pink - SS Gradska čistoća 2:3 (1:1)
(M. Dobrić 2 - D. Rakić 2, J. Paučinac)

Soccerbet - Partizan.rs      2:4 (1:2)
(D. Duckinović, I. Vuković - M. Nikolić 2, M. Žunić, R. Antić)

  1. Vodovod                          5       5       0       0       26:14       15
  2. GSP Beograd                   5       4       0       1       27:5        12
  3. Borba                              5       4       0       1       28:22       12
  4. Partizan.rs                       5       3       0       2       17:17       9
  5. VIP Mobile                       5       3       0       2       18:20       9
  6. SS Gradska čistoća          5       3       0       2       13:18       9
  7. Soccerbet                        5       1       0       4       16:20       3
  8. Pink                                 5       1       0       4       18:24       3
  9. JKP Parking servis             5       1       0       4       13:22       3
  10. RTV Pančevo-Dunav TV     5       0       0       5       11:25       0

Na listi strelaca sa 22 gola vodi Srdanović iz ekipe Borba.

Generalni sponzor takmičenja su Soccer kladionice (soccerbet.rs), generalni pokrovitelj je Sportski savez Srbije, a zlatni sponzori LAV Premium i Gala voda.

(Foto: Soccer Zlatna liga/Slobodan Sandić)


<

Top ponuda mečeva

Vreme Domaćin Gost
Nedelja
12:30
Napoli
Fiorentina
Nedelja
13:00
Brest
Rennes
Nedelja
13:00
Motherwell
Rangers
Nedelja
13:30
Gent
Antwerp
Nedelja
15:00
Sheffield Utd.
Tottenham