SL: TSC se „četvorkom” oporavio od bolne eliminacije iz Evrope

Fudbaleri TSC-a u četvrtak su odigrali jedan od najneverovatnijih mečeva u istoriji evropskog fudbala, ali su ipak eliminisani posle lošijeg izvođenja penala od FSCB-a, a u regularnom delu je rezultat bio 6:6.

Timu iz Bačke Topole je u domaćem prvenstvu prekinuo lošu seriju i posle tri uzastopna poraza u Linglong Superligi Srbije uspeo da slavi.

Osvojili su 11. bod i popeli se na 10. poziciju na tabeli. Tragičar utakmice protiv FCSB, koji je jedini promašio penal, bio je najzaslužniji za dva gola prednosti već posle 17 minuta.

To je Mihailo Banjac je pogađao u 8. i 17. minutu. Varga je u 24. minutu pogodio za 3:0 i bilo je jasno da sva tri boda idu gostima.

Prednost TSC-a smanjio je u 56. minutu Adamović, a sedam minuta kasnije je Tomanović pogodio za 4:1.